08 Lis 2015

PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Barbara Skorupska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

II piętro, sala 212

Poniedziałek 8.00 - 14.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 10.15 - 16.15

 

Z mojej pomocy może skorzystać każdy, kto boryka się z problemami, z którymi nie potrafi sobie sam poradzić. Zdarza się, że doświadczamy w swoim życiu sytuacji, które sprawiają, że czujemy się bezsilni, sfrustrowani, zestresowani, przygnębieni, a nawet osamotnieni. Potrzebujemy wsparcia, pomocnej dłoni, dobrej rady, a czasem terapii.

Jeśli uważasz, że znalazłeś się w takiej sytuacji, zapraszam!

Nieważne, ile masz lat ? pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi (np. z rodzicami). Prowadzę terapię indywidualną i grupową, jak również zajęcia rozwijające inteligencję, kreatywność, motywację, umiejętności komunikacyjne, asertywność, kompetencje emocjonalne i społeczne.

?Najważniejszym celem człowieka jest urzeczywistnienie swoich unikalnych możliwości, tych, których przedtem nigdy nie było i nigdy potem nie będzie, nie zaś powtarzanie czegoś, co ktoś inny, choćby nawet największy, kiedyś już zrobił ?

Martin Buber

 

Od września sprawuję również opiekę nad Szkolnym Wolontariatem, do którego należą głównie starsi Uczniowie naszego gimnazjum. Jeśli chcesz bezinteresownie pomagać innym, aktywnie działać w ramach rozmaitych akcji na rzecz osób potrzebujących pomocy i czerpać z tego ogromną satysfakcję, przyjdź do nas! Wszelkie informacje na temat organizowanych przez nas akcji wraz z dokumentacją fotograficzną znajdziesz na naszej stronie internetowej w "Aktualnościach" (patrz również u dołu strony):

  • Pomóżmy choremu Maciusiowi
  • Nasi wolontariusze w Domu Dziecka w Gnieźnie
  • Ocalić od zapomnienia
  • Światowy Dzień Zdrowia
  • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Obecnie jesteśmy na etapie finalizowania konkursu "Na Tropie Filantropa" (w klasach I - III GM).


Zachęcamy do śledzenia na bieżąco podejmowanych przez nas działań oraz dzielenia się pomysłami, które, być może przychodzą Wam do głowy w związku z tym, co jeszcze moglibyśmy zrobić - jesteśmy otwarci i czekamy na Wasze propozycje :-)

adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Barbara Skorupska

psycholog szkolny

 Zespół Szkół Publicznych w Żydowie

Najpopularniejsze na stronie

Ostatnio dodane