Pilne!

 

ACADEMICA - cyfrowa wypożyczalnia

23 Lut 2018
170 razy

 

 

 

Biblioteka szkolna przystąpiła do projektu ACADEMICA, w związku z tym w bibliotece już działa terminal systemu Academica. W celu skorzystania z systemu należy skontaktować się z nauczycielem - bibliotekarzem, Panią Małgorzatą Zachmyc (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która jest szkolnym opiekunem systemu i udzieli wszelkich potrzebnych informacji.


ACADEMICA to bezpłatna cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Biblioteka Narodowa za pośrednictwem terminalu znajdującego się w bibliotece szkolnej udostępnia pracownikom naukowym, studentom oraz wszystkim zainteresowanym korzystaniem z zasobów wiedzy cyfrowej bazy publikacji naukowych obejmującej podręczniki naukowe, czasopisma naukowe, artykuły.

 

Waldemar Staszak
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane