Pilne!

 

Oaza zieleni w różnych porach roku

18 Paź 2017
2323 razy

 

Od kwietnia do listopada 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żydowie uczestniczą w konkursie fotograficznym „Oaza zieleni w różnych porach roku”. Organizatorem konkursu jest Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu. Cel konkursu to uświadomienie potrzeby zachowań ekologicznych w oazach zieleni i przekazywanie zdobytej wiedzy w najbliższym otoczeniu. Zadaniem uczniów jest wybranie w oazie zieleni, znajdującej się w najbliższym otoczeniu, trzech obiektów obserwacji oraz wykonanie łącznie dwunastu fotografii autorskich, prezentujących wybrane obiekty w różnych porach roku.

Uczniowie uwiecznili na fotografiach aleję z lip drobnolistnych, kasztanowiec zwyczajny oraz dąb bezszypułkowy, które znajdują się w zabytkowym Parku Krajobrazowym w Żydowie.

Małgorzata Zachmyc

 

 

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane