Pilne!

 

Medale dla pływaków w Żydowa

05 Kwi 2017
1194 razy

 

Pływacy z ZSP Żydowo dnia 5 kwietnia 2017r pojechali na basen GOSiR w Gnieźnie na "Mistrzostwa Miasta Gniezna i Powiatu Szkół Podstawowych w Pływaniu", z nauczycielem wychowania fizycznego panią Moniką Pługowską. Tam walczyli z najlepszymi z całego powiatu gnieźnieńskiego. Każdy zawodnik miał prawo startu w dwóch konkurencjach w swojej kategorii wiekowej. Reprezentacja czteroosobowa tj. Jagoda Borowiak kl. Vb, Michalina Malicka kl. IVb, Zuzanna Sołtysik kl. 3b , Anna Warchoł kl. 3b. zaznaczyła swoją obecność zdobywając 3 medale: 1 złoto, 2 brązy.

Na podium z medalami stanęli:

1 miejsce - Michalina Malicka 25m styl grzbietowy
3 miejsce - Michalina Malicka - 25m styl klasyczny
3 miejsce - Anna Warchoł - 25m styl dowolny

W pierwszej dziesiątce znalazły się na:

- 6 miejscu - Zuzanna Sołtysik - 25m stylem grzbietowym
- 6 miejscu - Jagoda Borowiak - 50m stylem grzbietowym

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc rodziców na zawodach!!!

Monika Pługowska

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane