Pilne!

 

Pierwszy Dzień Wiosny

21 Mar 2017
385 razy

 

Dnia 21 marca Zespół Szkół Publicznych świętował Pierwszy Dzień Wiosny. W związku z czym, przygotowano liczne atrakcje dla uczniów. Szkoła Podstawowa świętowała na boisku szkolnym. Zabawa rozpoczęła się od nauki układu tanecznego, który stworzyły nasze gimnazjalistki! Następnie klasy zajęły stanowiska przy wyznaczonych stolikach i przystąpiły do konkurencji tj.:

- taniec z Marzanną,
- zabawa z krzesełkami,
- niesienie jajka do celu za pomocą łyżki, ale bez użycia rąk,
- przedmuchiwanie piłeczki do tenisa stołowego z kubka do kubka,
- nawlekanie makaronu (bez użycia rąk),
- piłeczką do celu za pomocą tacy.

W każdej konkurencji brał udział jeden przedstawicie z klasy. Punkty były przyznawane przez jury, w skład którego wchodzili: Pani Katarzyna Szymańska, Pani Magdalena Górniak oraz Pan Tomasz Tritt.

Uczniowie przystąpili również do konkursu na najciekawszy wiosenny plakat. W konkurencji tej punkty przyznawała Pani Justyna Meissner - Rogacz.

Po zliczeniu punktów przez jury zostały ogłoszone wyniki. Zwycięską drużyną okazała się klasa 6a. Kolejne miejsca na podium należały do 5b i 6b. Przyznane zostały także wyróżnienia dla Kacpra Wachowiaka, Aleksandry Ptaszyńskiej i Eryk Kasprzaka za najciekawsze przebranie.

Katarzyna Mielczarek
Monika Pługowska

 

Zobacz zdjęcia i wideo z Dnia Wiosny!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane