Pilne!

 

Targi edukacyjne

28 Mar 2017
446 razy

 

28 marca 2017r uczniowie III klas GM mieli okazję wziąć udział w III edycji Targów Edukacyjnych w naszej szkole. Celem tego przedsięwzięcia było zapoznanie uczniów i ich rodziców z obecną ofertą edukacyjną pobliskich szkół ponadgimnazjalnych. Przeznaczyliśmy na tę prezentację 2 godziny. Spotkanie było podzielone na dwa etapy. Podczas pierwszego, przedstawiciele zaproszonych szkół mieli czas na krótki przegląd swoich propozycji. W drugim etapie uczniowie i rodzice mogli podejść bezpośrednio do poszczególnych stoisk, którymi byli zainteresowani i dopytać o szczegóły interesujących ich ofert. Uczestnicy mogli skorzystać z zaplecza gastronomicznego, gdzie częstowali się ciepłymi drożdżówkami, kawą i herbatą.

Naszymi gośćmi byli przedstawiciele gnieźnieńskich szkół: I, II, III L.O., L.O. Milenium, ZSP nr 1, 2 i 3, Ekonomik, Technikum „TEB-Edukacja”, oraz dwie wrzesińskie szkoły: Zespół Szkół Politechnicznych i ZSTech. i Ogólnokształcących.

Zapraszam do obejrzenia galerii :)

Joanna Skrzetuszewska

 

Zdjęcia z Targów Edukacyjnych

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane