Pilne!

 

XVI Turniej Rekolekcyjny Piłki Siatkowej

15 Mar 2017
1996 razy

 

W dniach 13-15 marca 2017r. roku w ramach szkolnych rekolekcji wielkopostnych odbył się XVI Rekolekcyjny Turniej Piłki Siatkowej im. ks. Jana Tadycha. Turniej ten rozgrywany był w dwóch kategoriach : Gimnazjum, gdzie organizatorem była pani Monika Pługowska do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły. Natomiast w kategorii Szkoła podstawowa w rozrywkach wzięło udział pięć drużyn. Tutaj sędzią był pan Krzysztof Budzyński .Zawodnicy i zawodniczki walczyli o zdobycie Pucharów przechodnich. Zmagania sportowe trwały dwa dni, natomiast trzeciego dnia dokonano podsumowania w kościele podczas Eucharystii. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:


GIMNAZJUM:

1. OHP CIELIMOWO – Weronika Ślebioda, Jagoda Szczepanik, Filip Krawczyk, Jakub Macioszek, Paweł Seweryn, Krystian Kilichowski.
2. ORŁY – Agata Górniak, Daria Ślebioda, Julia Tritt, Jakub Telega, Piotr Nowicki, Kacper Nowak, Kacper Kilichowski.
3. KLASA I GIMNAZJUM – Magdalena Kilichowska, Jakub Stachowiak, Dominik Adamczyk, Piotr Dardas.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. TURBO JANKI – Julia Gacka, Martyna Ciesielska, Marcel Nowicki, Patryk Solarek, Wojciech Łuczak.
2. VC ASY – Eryk Kasprzak, Michał Kaniewski, Nikodem Krych.
3. DZIKI Z 6 A – Aleksandra Kotwas, Kamila Filipczak, Mateusz Prech, Kacper Kapciński, Kacper Wachowiak.
4. GANG TELETUBISI – Izabela Górniak, Weronika Erber, Samanta Nowicka, Oliwier Matyjasek, Bartosz Stachowiak.
5. DISCO ROBACZKI – Aleksandra Fabiszak, Wanessa Ciesielska, Alicja Bartnicka, Marcel Walczak, Mateusz Wietecki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, za utworzenie zespołów i za prawdziwie sportową atmosferę. Księdzu proboszczowi Krzysztofowi Prusowi składamy podziękowanie za ufundowanie dla każdego uczestnika czekolady. 

Do zobaczenia za rok podczas XVII Rekolekcyjnego Turnieju Piłki Siatkowej dla uczczenia pamięci księdza Jana Tadycha.

Nauczyciele wychowania fizycznego ZSP Żydowo :
Monika Pługowska i Krzysztof Budzyński.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane