Pilne!

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 Lis 2016
707 razy


25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowe misie od ponad stu lat są ulubieńcami dzieci na cały świecie. Miękkie, milutkie, małe, duże, bure, kolorowe, z kokardką, czy w kubraczku?. Każdy posiada lub posiadał własnego, ulubionego misia pluszowego. Są najlepszą przytulanką przy zasypianiu.

To niecodzienne święto było okazją do świetnej zabawy. Na początku uczniowie klas 1-3 zostali zapoznani z historią pluszowego misia. Potem z okazji tego święta, na specjalnej lekcji, opowiadali o swoich ulubionych maskotkach oraz wzięli udział w mini konkursie na temat misiów, rysowali i wyklejali misie. Na zakończenie w naszym ?szkolnym kinie? uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli bajkę pt. ?Miś Uszatek?.

Oprac. Aleksandra Kowalczyk

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane