Pilne!

 

Sukcesy siatkarzy klas 6 SP

05 Mar 2018
1224 razy

 

Po raz kolejny wystąpiliśmy jako gospodarz rozgrywek siatkarskich na szczeblu gminnym w ramach XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Igrzysk Dzieci klas 4-6.

Po ciekawym spotkaniu rozegranym 18 stycznia 2018 roku pokonaliśmy SP Czerniejewo w stosunku 2-0, w setach 25-17, 25-17. W składzie zwycięskiego zespołu grali: Michał Kaniewski, Eryk Kasprzak, Mateusz Papierski, Mikołaj Papierski, Oliwier Matyjasek, Łukasz Duszyński, Bartosz Stachowiak, Marcel Walczak, Jakub Klimczak, Kacper Szeląg. Wygrywając to spotkanie chłopcy uzyskali awans do dalszych rozgrywek.

W turnieju Mistrzostw Powiatu rozgrywanym w Gnieźnie w dniu 30 stycznia 2018 r. nie pozostawili rywalom złudzeń, wygrywając po ciężkiej walce swoje mecze. W pobitym polu pozostawili zespoły z SP Owieczki i SP 3 Gniezno. W meczu z SP Owieczki wygrywając 2-1, w setach 7-25, 25-13, 15-8 oraz zwyciężając z SP 3 Gniezno 2-1, w setach 12-25, 25-23 i 15-13.Tym samym siatkarze z naszej szkoły mogli wznieść do góry pamiątkowy puchar za pierwsze miejsce i cieszyć się mistrzowskimi tytułami. W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: Michał Kaniewski, Eryk Kasprzak, Mateusz Papierski, Bartosz Stachowiak, Miłosz Kwiatkowski, Fabian Trzciński, Jakub Klimczak, Kacper Szeląg.

Cieszy fakt, że mimo braku kilku podstawowych zawodników z pierwszego meczu / choroba /, ci którzy ich zastąpili wykonali swe zadanie na medal. Dziękuję.

Postawa i forma sportowa naszych zawodników napawa optymizmem przed finałem Rejonu Poznań Teren Wschód, do którego będziemy się wspólnie przygotowywać.


Krzysztof Budzyński

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane