Pilne!

 

Z wizytą w Teatrze Wielkim

21 Gru 2017
28 razy

 

 Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, bo 21 grudnia 2017 roku, uczniowie szkoły podstawowej mieli niebywałą okazję znaleźć się w Teatrze Wielkim w Poznaniu i uczestniczyć w spektaklu Dziadek do orzechów. To oparte na dziele literackim arcydzieło Piotra Czajkowskiego budzi zachwyt zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, dlatego na widowni zasiedli jedni i drudzy. Balet przeniósł naszych uczniów w świat dziecięcych marzeń i znakomicie wprowadził w atmosferę zbliżających się Świąt. Z zapartym tchem podziwiali scenografię, kostiumy, a przede wszystkim taniec bohaterów. Historia Klary – jak można było wywnioskować z rozmów z dziećmi – wzruszała, budziła grozę, ale również bawiła. Większość uczniów była pod ogromnym wrażeniem baletu i już oczekuje kolejnego wyjazdu do poznańskiej opery.

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane