Pilne!

 

Zmagania Siatkarskie

26 Sty 2018
1577 razy

 

Siatkarska reprezentacja dziewcząt klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Żydowie w składzie: Jagoda Borowiak, Izabela Górniak, Weronika Erber, Aleksandra Fabiszak, Samanta Nowicka, Wanessa Ciesielska, Magdalena Drahain, Kornelia Basińska, Julia Gościmska, Michalina Malicka, Daria Kruk, wygrała eliminacje gminne w piłce siatkowej.

18 stycznia 2018 roku w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Żydowie odbyły się "Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt". Mecz rozegrano pomiędzy reprezentacją SP Żydowo a SP Czerniejewo. Grano do dwóch wygranych setów 25 pkt., tie- break do 15 pkt. Ostatecznie po zaciętej walce zespół dziewcząt z Żydowa wygrał z reprezentacją SP Czerniejewa, co dało im awans do Mistrzostw Powiatu

26 stycznia 2018 roku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły pojechała na halę sportową do Szkoły Podstawowej nr 8 w Gnieźnie, tam przy siatce spotkały się cztery reprezentacje klas 4-6: SP Kiszkowo, SP Trzemeszno, SP nr 3 Gniezno i SP Żydowo. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Ostatecznie Nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce, 3 miejsce SP Kiszkowo, 2 miejsce SP nr 3 Gniezno i 1 miejsce SP Trzemeszno.

Monika Pługowska

 

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane