Pilne!

 

Turniej Siatkarski o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej

07 Gru 2017
611 razy

 

W czwartek 7 grudnia 2017r w naszej szkole odbyły się "Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Siatkowej". W Turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt klas: 6a, 6b, 5ab. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów (20 pkt.), systemem "każdy z każdym". Pierwszy mecz pomiędzy klasami 5ab i 6b rozstrzygnął się zwycięstwem 2:0 dla klasy 6b. Drugi mecz rozegrany został pomiędzy klasami 5ab i 6a, tu z wynikiem 2:0 w setach wygrała klasa 6a. Ostatni najbardziej emocjonujący mecz pomiędzy klasą 6a i 6b, dopiero tie-break 2:1 zdecydował o zwycięstwie dla klasy 6b.

Ostateczne wyniki "Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Piłce Siatkowej".

1 miejsce klasa 6b
Skład: Izabela Górniak, Jagoda Borowiak, Magdalena Drahain, Kornelia Basińska Weronika Bojak.

2 miejsce klasa 6a
Skład: Vanessa Ciesielska, Aleksandra Fabiszak, Weronika Erber, Samanta Nowicka, Amelia Farbiarz.

3 miejsce klasa 5ab
Skład: Michalina Malicka, Karolina Biskup, Kornelia Filipczak, Sara Chmura, Daria Kruk.

Organizatorem oraz sędzią podczas turnieju była nauczycielka wychowania fizycznego, pani Monika Pługowska. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.


Monika Pługowska

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane