Pilne!

 

Uczymy się udzielać pierwszą pomoc

12 Gru 2017
1027 razy

 

Uczniowie klasy 4 szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach wykonywania pierwszej pomocy. Zajęcia były zorganizowne na lekcji techniki .Uczniowie zostali zapoznani za zasadami udzielania pierwszej pomocy przed medycznej oraz mieli praktyczne zajęcia z fantomem. Każde dziecko mogło wykazać się swoimi umiejętnościami z zakresu resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

Uczniowie również mieli praktyczne zajęcia z zakresu wykonywania opatrunków oraz zachowania się w przypadku skaleczeń i złamań. Mam nadzieję, że każde dziecko posiadło umiejętność udzielenia pierwszej pomocy oraz zachowania się w przypadku zagrożenia i wzywania służb alarmowych.

Zajęcia odbywały się pod czujnym okiem pani S.Stefańskiej.

Opracowała: Stella Stefańska

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane