Pilne!

 

Moje pierwsze prawo jazdy - Karta Rowerowa

14 Cze 2017
4341 razy

 

W dniu 14 czerwca uczniowie klasy czwartej otrzymali swoje pierwsze " prawo jazdy"- kartę rowerową. Uczniowie cały rok szkolny uczestniczyli w zajęciach na których poznawali znaki drogowe, zachowanie się na skrzyżowaniach i udzielanie pierwszej pomocy. Dzieci wiedzą, że łatwo nie było. Był pot, łzy i maglowanie znaków. Po zdaniu części teoretycznej uczniowie przystąpili do części praktycznej pod czujnym okiem pana policjanta z Komisariatu w Czerniejewie. Dla wielu były to bardzo gorące i stresujące chwile. Jednak wszystkim udało się pomyślnie zdać swój pierwszy ważny egzamin i zdobyć swoje pierwsze prawo jazdy- Kartę Rowerową.

Życzę wszystkim szerokiej drogi i gratuluję.

Opracowała: Stella Stefańska

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane