Pilne!

 

XLV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK

11 Cze 2017
981 razy

 

 Udział w XLV Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym PTTK -finał centralny- Ustrzyki Dolne
W dniach 8.06-11.06.2017 trzyosobowa drużyna z naszej szkoły w składzie Rozalia Gogolik, Kamila Filipczak i Julia Rachwalik wraz z opiekunem panią Katarzyną Bielecką brała udział w 45. Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym PTTK w Ustrzykach Dolnych. Konkurs obejmował m.in. testy z zakresu krajoznawstwa, przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy i topografii oraz konkurencje praktyczne, np. marsz na orientację, turystyczna piosenka, wyznaczanie azymutu i zastosowanie zasad udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy turnieju przeszli również górskim szlakiem po pięknych Bieszczadach. Ostatecznie nasza drużyna zajęła bardzo wysokie 10. miejsce w Polsce.

Katarzyna Bielecka
opiekun SKKT PTTK Siedmiomilowe buty

 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane