Pilne!

 

Biegacze z ZSP Żydowo na podium Biegu Niechana!

19 Maj 2017
1325 razy

 

"Biegacze z ZSP Żydowo na podium
w XXVII Ogólnopolski Bieg Niechana"

Dnia 19 maja 2017 roku reprezentacja biegaczy z ZSP z Żydowa (w składzie 34 osoby - SP 20 uczniów, GM - 14 uczniów) pojechała na "XXVII Ogólnopolski Bieg Niechana". Do rywalizacji po ulicach Niechanowa przystąpiło ogółem 419 uczniów: 9 szkół podstawowych, 7 gimnazjów. Biegi odbywały się w 6 kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców klas IV - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum na dystansie 800 m. Dzięki udanym startom indywidualnym, uczniowie z Żydowa stanęli na podium zdobywając drużynowo (dziewczęta i chłopcy):
- 2 miejsce -Szkoła Podstawowa,
- 3 miejsce - Gimnazjum.

Indywidualnie zdobyte miejsca - Szkoła Podstawowa:

Dziewczęta:
3 miejsce - Liwia Pieczyńska, 8 miejsce - Weronika Bojak, 8 miejsce - Malwina Kiełpińska, 10 miejsce - Martyna Ciesielska, 14 miejsce - Natasza Nowak, 14 miejsce - Kornelia Filipczak, 16 miejsce -Weronika Erber, 23 miejsce - Oliwa Klimczak, 24 miejsce - Wiktoria Przybył.

Chłopcy:
2 miejsce - Łukasz Duszyński 5b, 3 miejsce - Marcel Nowicki 6b, 7 miejsce - Eryk Kasprzak 5a, 8 miejsce - Bartosz Stachowiak 5b, 9 miejsce - Michał Kaniewski 5a, 11 miejsce - Piotr Włódarczak 4b, 12 miejsce - Bartosz Kowalski 4a, 14 miejsce - Mateusz Prech 6a, 21 miejsce - Mateusz Frankowski 6b, 27 miejsce - Mateusz Wietecki 5a, 29 miejsce - Eryk Subocz 5a


Indywidualnie zdobyte miejsca zdobyli - Gimnazjum:

Dziewczęta:
1 miejsce - Julia Kossakowska, 3 miejsce - Magdalena Kilichowska, 6 miejsce - Martyna Gajda, 9 miejsce - Wiktoria Pieronkiewicz, 12 miejsce - Julia Pakulska.

Chłopcy:
3 miejsce - Miłosz Kostecki 2A, 4 miejsce - Patryk Kamiński 1B, 5 miejsce - Piotr Dardas 1B, 5 miejsce - Hubert Krawczyk 2B, 9 miejsce - Nikodem Szkudlarz 2B, 12 miejsce - Kamil Dobosiewicz 1A, 16 miejsce - Kacper Nowak 2B, 20 miejsce - Dominik Barczak 2A, 21 miejsce - Szymon Ogrodny 1B.

Dużą atrakcją w trakcie Biegu Niechana było losowanie nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników szkoły podstawowej i gimnazjum, a także prowadzone konkurencje rekreacyjne tj. rzut ringo, rzucanie kości, rzut woreczkiem do kosza, gdzie dzieci walczyły o medale. W konkurencji rzut ringo zawodnik Mateusz Frankowski zdobył 2 miejsce.

Monika Pługowska

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane