Pilne!

 

Moje pierwsze prawo jazdy- Karta Rowerowa

13 Cze 2016
1781 razy


W dniu 13 czerwca uczniowie klasy czwartej otrzymali swoje pierwsze " prawo jazdy"- kartę rowerową. Po całorocznych przygotowaniach na zajęciach technicznych pod okiem p. S. Stefańskiej - maglowanie znaków, skrzyżowań, sytuacji drogowych i pierwszej pomocy mogli przystąpić do oficjalnego egzaminu na kartę rowerową. Wszystkim udało się zdać część teoretyczną, a następnie w obecności komendanta C. Bednarka z Komisariatu w Czerniejewie rozpoczęto część praktyczną egzaminu. Dla wielu były to bardzo gorące i stresujące chwile. Jednak wszystkim udało się pomyślnie zdać swój pierwszy ważny egzamin i zdobyć swoje pierwsze prawo jazdy- Kartę Rowerową.

Życzę wszystkim szerokiej drogi i gratuluję.

 

                                                                        Opracowała: Stella Stefańska

                                                                                                                                  Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane