Pilne!

 

Pasowanie na czytelnika

16 Lut 2016
2017 razy

 

16 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Publicznych w Żydowie odbyło się pasowanie na czytelnika. Na wstępie pierwszoklasiści wysłuchali opowiedzianej przez Maję Pieronkiewicz z klasy 2b bajki ?Piękna i bestia?. Potem przyszedł czas na ?Kopciuszka?, brawurowo przedstawionego przez uczennice i uczniów z klas 6b oraz gimnazjalistów z klas 1b i 2b. Ciż sami uczestniczyli też w scence bibliotecznej, ukazującej perypetie dręczonych przez czytelników książek. Pierwszoklasiści poznali zasady prawidłowego obchodzenia się z książką oraz wypowiedzieli się w tej kwestii. Pasowanie zwieńczył taniec.

Uczniowie, którzy przygotowali wystep, dzieląc się z innymi pomysłowością i chęcią zabawy, zasłużyli na uznanie. Wyrazy podziękowania należą się również paniom: Natalii Osińskiej oraz Annie Tritt, dzięki którym pasowane dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek.


Małgorzata Zachmyc

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane