Pilne!

 

Dzień Pluszowego Misia

26 Lis 2015
2651 razy

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś"

26 listopada 2015 roku - w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia ? aktyw biblioteczny Zespołu Szkół Publicznych w Żydowie zaprezentował okolicznościowe przedstawienie, na które zaproszono uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Goście przynieśli swoje ukochane pluszowe zabawki. Najmłodsi poznali historię narodzin pluszowego niedźwiadka oraz obejrzeli paradę misiów ? bohaterów literackich: Kubusia Puchatka, Uszatka, Paddingtona oraz Remisia. Dowiedzieli się też, że mogą o nich poczytać, wypożyczając książkę z biblioteki. Nie zabrakło też piosenek o misiach i tańca. 

Małgorzata Zachmyc

 

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane