Pilne!

 

Targi edukcyjne

24 Mar 2015
909 razy

 

24 marca 2015r. w sali gimnastycznej ZSP w Żydowie, po raz pierwszy zorganizowano spotkanie szkół ponadgimnazjalnych z uczniami III klas gimnazjum. Poprowadziła je pedagog szkoły - Joanna Skrzetuszewska. Oferta skierowana była również do rodziców oraz młodszych klas gimnazjalnych. Targi Edukacyjne trwały od godziny 9.50 do 11.30. Podczas nich, przedstawiciele szkół (głównie nauczyciele lub dyrektorzy np. p. Sylwester Sip z ZSP nr 2 w Gnieźnie) zaprezentowali profile swoich placówek.  Wsparciem dla prezenterów byli niewątpliwie obecni uczniowie tych placówek. Ich zadaniem było przedstawienie w atrakcyjny sposób oferty swojej szkoły tak, aby przyciągnąć uwagę i zachęcić gimnazjalistów do właściwego wyboru. W dalszej części targów uczniowie ZSP w Żydowie mogli swobodnie podchodzić do stoisk z przygotowanym programem i w sposób bezpośredni uzupełniać informacje, które mogłyby zdecydować  o konkretnym wyborze drogi dalszej edukacji. Można powiedzieć, że zaproszeni goście konkurowali w przedstawianiu swoich ofert by pozyskać uwagę i zdobyć zaufanie naszych uczniów. Było nam bardzo miło widzieć zaangażowanie przedstawicieli szkół ponagimnazjalnych oraz ich troskę i zabiegi o to, aby gimnazjaliści mieli szansę na dokonanie właściwego wyboru szkoły. Jesteśmy wdzięczni zaproszonym gościom za udostępnienie i rzetelne przedstawienie nam swoich ofert. Chwile spędzone razem uwieczniła uczennica naszego gimnazjum ? Anna Kotwas. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
Joanna Skrzetuszewska
 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane