Pilne!

 

Mistrzostwa Świata w Szachach Bieganych

28 Cze 2015
822 razy

W dniu 28 czerwca 2015 r. Zespół Szkół w Marzeninie po raz pierwszy zorganizował  Mistrzostwa Świata w Szachach Bieganych ?  International Chess-Running Federation.  Udział wzięło 110 najlepszych szachistów z Polski i Białurusi. Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż szachiści UKS Hetman Żydowo stanęli na podium tj. w kategorii juniorki  Szkoły Podstawowej drugą wice mistrzyni świata została Ślebioda Daria, a w kategorii juniorki Gimnazjum pierwszą wice mistrzyni świata została Ślebioda Weronika. W kategorii junior Gimnazjum czwarte miejsce zajął Michała Gołańczyk. Gratulację.

Opracował:

Andrzej Jasiecki 

    

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane