Pilne!

 

Rajd z okazji Dnia Patrona Gimnazjum

03 Cze 2015
589 razy

W tym roku - już po raz drugi ? gimnazjaliści wraz z wychowawcami i katechetą wyruszyli pieszo do gnieźnieńskiej katedry, pragnąc w ten sposób uczcić Patrona gimnazjum ? Jana Pawła II. Ten niezwykle słoneczny dzień nastrajał wszystkich bardzo pozytywnie i wędrówka przebiegała w niemal sielankowej atmosferze. Uczniowie bez większego wysiłku, z kilkoma przerwami na odpoczynek, tuż przed południem dotarli do Gniezna. Tam czekał ks. Proboszcz, który zaproponował zwiedzenie katedralnych podziemi. Dla większości stanowiło to dużą atrakcję. W samo południe uczniowie i nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej odprawionej przez ks. biskupa Bogdana Wojtusia. Z pewnością zmęczeni, ale i zadowoleni z takiej formy świętowania Dnia Patrona, uczestnicy rajdu autobusem wrócili do szkoły.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane