Pilne!

 

Turniej Szachowy Gram, bo lubię

14 Cze 2015
650 razy

 

14 czerwca 2015 roku w progi Zespołu Szkół w Nekli zawitało 28 graczy szachowych, z Uczniowskich Klubów Sportowych : ?Płomyk? z Nekli, ?Hetman? z Żydowa oraz ekipa LUKS ?Iskra? z Marzenina. Trzy godziny zmagań nad szachownicą, w atmosferze intelektualnego skupienia, świadczyły o wysokim poziomie turnieju oraz o wspaniałym przygotowaniu jego uczestników. Turniej prowadzono systemem szwajcarskim ? 7 rund po 10 minut na zawodnika. Michał Gołańczyk z UKS Hetman Żydowo zdobył 3 miejsce, a Ślebioda Weronika również z tego samego UKS-u została najlepszą szachistką w kategorii dziewcząt.

Zawody były niezwykle widowiskowe i przebiegały w miłej atmosferze.

Opracował:

Andrzej Jasiecki

   

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane