Pilne!

 

Julia Kossakowska w FINALE WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

30 Maj 2015
616 razy

Tegorocznym dużym sukcesem sportowym było osiągnięcie nie lada wyczynu uczennicy kl. IB Gimnazjum w Żydowie - Julii Kossakowskiej, która zakwalifikowała się do Finału Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce. Dnia 29 maja 2015r pojechała na zawody by walcz na dystansie 1000m z najlepszymi zawodniczkami z całej wielkopolski zajmując 14 miejsce. Osiągnięty cel to rezultat samozaparcia i sportowego wysiłku. Nasza biegaczka walczyła  o awans - zajmując 2 miejsce w zawodach eliminacyjnych tj.: Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Lekkiej Atletyce oraz Indywidualnych Mistrzostwach Rejonu Poznań Teren Wschód w Lekkiej Atletyce.

 
Gratulacje!!!
 
nauczyciel wychowania fizycznego
Monika Pługowska
 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane