Pilne!

 

Kroki Szachowe w Marzeninie

30 Maj 2015
721 razy

 

W Zespole Szkół w Marzeninie zakończono cykl ?Kroki Szachowe?.
Od stycznia do maja 2015 roku raz w miesiącu do marzenińskiej szkoły zawitało blisko 100 graczy szachowych, między innymi  drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych : ?Płomyk? z Nekli, ?Hetman? z Żydowa, ?Żak? Września, ekipa ze Środy Wlkp. i Strzałkowa oraz ekipa gospodarzy turnieju ? ?Iskra" z Marzenina. Pięć miesięcy zmagań nad szachownicą, w atmosferze intelektualnego skupienia, świadczyły o wysokim poziomie turnieju oraz o wspaniałym przygotowaniu jego uczestników. W klasyfikacji indywidualnej na zgłoszonych 100 graczy UKS HETMAN Żydowo zdobył 3 medale. W klasyfikacji gimnazjum chłopcy 1 miejsce zajął Gołańczyk Michał, gimnazjum dziewczęta 3 miejsce zajęła Ślebioda Daria.
Cieszą nas nie tylko sportowe sukcesy naszych reprezentantów, ale także udział tak dużej liczby miłośników szachów świadczący o coraz większej popularności naszej dyscypliny. 
 
Opracował:
Andrzej Jasiecki
 
 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane