Pilne!

 

Przedmiotowy Kalendarz - Szkoła Myślenia

18 Sty 2010
2299 razy

 Przedmiotowy Kalendarz już jest! Projekt ten stanowi kolejny etap na drodze do zdobycia "tajemniczego" prestiżowego tytułu dla ZSP Żydowo. 
 Przedmiotowy Kalendarz na rok 2010 zawiera na każdej z 12 stron (nielicząc strony tytułowej) ilustrację związaną z zagadnieniem realizowanym na lekcjach (z poszczególnych przedmiotów). Jakie zdjęcia zawiera kalendarz zdecydowali uczniowie i to też od nich pochodzą pomysły na poszczególne ilustracje. Pod opieką nauczycieli, już od pażdziernika uczniowie pracowali nad tematyką zdjęć, doborem dekoracji i sprzętu. Gdy zdjęcia były już gotowe poddano je komputerowym poprawką, a następnie przygotowano projekt kalendarza. Nad całością projektu czuwali nauczyciele Waldemar Staszak, Mariusz Trawiński i Maciej Nowak.
Efekty pracy można podziwiać w galerii, a kalendarz można pobrać z naszej strony i samodzielnie wydrukować. 

Do pobrania:
kalendarz w formacie pdf (rozmiar około 20MB)

Galeria zdjęć:


Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane