Pilne!

 

Pierwsza "Studniówka" w ZSP!

16 Sty 2004
1361 razy
    Dnia 16 stycznia 2004 r. w Wiejskim Domu Kultury w Żydowie odbyła się "Studniówka", na której to bawili się uczniowie trzecich klas gimnazjum oraz ich nauczyciele i wychowawcy oraz liczni zaproszeni goście.
    Zabawa rozpoczęła się o godz. 17.00 uroczystym, tradycyjnym Polonezem. Przejęci uczniowie z namaszczeniem i powagą "chodzili" w takt muzyki.
    Dziewczęta swoją urodą i kreacjami budziły niekłamany podziw wsród swoich szkolnych kolegów. Dlatego - nie tracąc ani chwili - "rwali się" do zabawy. I rzeczywiście, zabawa była - można rzec - iście szampańska i wystrzałowa, w takt ulubionych przebojów (muzyka zaspokajała wszystkie gusta, co niewątpliwie było zasługą doświadczonych, lokalnych prezenterów). Do zabawy dołączyli się również nauczyciele, którzy porwali do tańca swoje uczennice. Także panie nauczycielki świetnie się bawiły.
    Warto wspomnieć o przygotowanym przez utalentowane kulinarnie mamy wspaniałym menu. Impreza zakończyła się około godziny 2.00. Zadowolenie uczniowie pożegnali się w pełnej radości atmosferze.
    Pomysłodawcą "Studniówki" jest Maciej Nowak (nauczyciel historii, wychowawca klasy trzeciej) i Waldemar Staszak (nauczyciel matematyki, wychowawca klasy trzeciej) oraz Mariusz Trawiński (nauczyciel religii).
 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane